BiP

Basen 06:00 - 22:00 Pon. - Niedz.
Odnowa biologiczna
 
16:00 - 21:30
10:00 - 21:30
Pon. - Pt.
Sob., Niedz.
Fitness Club
 
08:00 - 21:30
10:00 - 18:00
Pon. - Sob.
Niedz.
Sklep sportowy 10:00 - 21:00 Pon. - Niedz.
Bilet ulgowy
 


7 zł
8 zł
06:00 - 22:00
06:00 - 22:00 Sob.,Niedz. i św.

Bilet normalny
 


10 zł
12 zł
06:00 - 22:00
06:00 - 22:00 Sob.,Niedz. i św.
Cennik szczegółowy
Kalendarz wydarzeń
<
Wrzesień
2018
>
Mapa

mapa

Jak do nas dojechać?
Akceptujemy
akceptujemy
JESTEŚ TUTAJ: Zawody sportowe / ARCHIWUM /
FERYJNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ TRAMPEK 2018
AMATORSKA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ KOZIENICE 2018 r.
FERYJNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ TRAMPEK 2018
Amatorska Halowa Liga Piłki Nożnej 2017/2018
VIII MISTRZOSTWA KOZIENIC W BADMINTONIE O PUCHAR DYREKTORA KCRiS - 25 listopad.
AMATORSKA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ KOZIENICE 2017 r.
FERYJNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ TRAMPEK 2017
Amatorska Halowa Liga Piłki Nożnej 2016/2017
AMATORSKA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ KOZIENICE 2016.
FERYJNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ TRAMPEK 2016
VI MISTRZOSTWA KOZIENIC W BADMINTONIE O PUCHAR DYREKTORA KCRiS
Amatorska Halowa Liga Piłki Nożnej 2015/2016.
Amatorska Liga Piłki Siatkowej 2015
XIII Grand Prix Puchar Polski w Pływaniu
Feryjny Turniej Piłki Nożnej TRAMPEK 2015
Amatorska Halowa Liga Piłki Nożnej 2014/2015.
Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Gminy Kozienice „Antenka 2014”
Amatorska Liga Piłki Siatkowej 2014.
Grand Prix Puchar Polski Kozienice 2014
III zawody narciarsko-snowboardowe.
Turniej TRAMPEK 2014 w halowej piłce nożnej chłopców i dziewcząt.

6782_6829.jpg

 

 

Regulamin rozgrywek pobierz plik: Regulamin rozgrywek

 

Formularz zgłoszeniowy pobierz plik: Formularz zgłoszeniowy
 
 

HARMONOGRAM GIER FERYJNEGO TURNIEJU TRAMPEK 2018

 

 

PONIEDZIAŁEK 15.01.2018

 

GRUPA 2009/2010

GRUPA A

  1. PIORUN III

  2. PIORUN I

  3. DROGOWIEC JEDLIŃSK GRANATOWI

  4. UKS JASTRZĄB II

  5. ZUCHY ENERGII I

10.00 PIORUN III – JASTRZĄB II

10.12 PIORUN I – ZUCHY I

10.24 DROGOWIEC GRANATOWI – JASTRZĄB II

10.36 PIORUN III – PIORUN I

10.48 ZUCHY I – DROGOWIEC GRANATOWI

11.00 JASTRZĄB II – PIORUN I

11.12 DROGOWIEC GRANATOWI – PIORUN III

11.24 JASTRZĄB II – ZUCHY I

11.36 PIORUN I – DROGOWIEC GRANATOWI

11.48 ZUCHY I – PIORUN III

 

GRUPA B

  1. DROGOWIEC JEDLIŃSK NIEBIESCY

  2. PIORUN II

  3. JASTRZĄB GŁOWACZÓW III

  4. JASTRZĄB GŁOWACZÓW I

  5. ZUCHY ENERGII II

12.00 DROGOWIEC NIEBIESCY – JASTRZĄB I

12.12 PIORUN II – ZUCHY II

12.24 JASTRZĄB III – JASTRZĄB I

12.36 DROGOWIEC NIEBIESCY – PIORUN II

12.48 ZUCHY II – JASTRZĄB III

13.00 JASTRZĄB I – PIORUN II

13.12 JASTRZĄB III – DROGOWIEC NIEBIESCY

13.24 JASTRZĄB I – ZUCHY II

13.36 PIORUN II – JASTRZĄB III

13.48 ZUCHY II – DROGOWIEC NIEBIESCY

14.00 I A – II B

14.12 IB – IIA

 

GRUPA DZIEWCZĄT

  1. DJ GE MI MUSIC PREZENTER

  2. SWIERŻANKI

  3. WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA III

  4. WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA II

  5. WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA I

14.24 DJ GE MI – WAP II

14.36 ŚWIERŻANKI – WAP I

14.48 WAP III – WAP II

15.00 DJ GE MI – ŚWIERŻANKI

15.12 WAP I – WAP III

15.24 WAP II – ŚWIERŻANKI

15.36 WAP III – DJ GE MI

15.48 WAP II – WAP I

16.00 ŚWIERŻANKI – WAP III

16.12 WAP I – DJ GE MI

16.24 I – IV

16.36 II – III

 

 

 

WTOREK 16.01

 

GRUPA A 2005/2006

  1. WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA II

  2. UKS JASTRZĄB GŁOWACZÓW BIALI

  3. JAGUAR TEAM

  4. LKS PLON GARBATKA I

  5. DROGOWIEC JEDLIŃSK NIEBIESCY

  6. NIEPOKONANI

10.00 WAP II – NIEPOKONANI

10.12 JASTRZĄB BIALI – DROGOWIEC NIEBIESCY

10.24 JAGUAR TEAM – GARBATKA I

10.36 WAP II - JASTRZĄB BIALI

10.48 DROGOWIEC NIEBIESCY – JAGUAR TEAM

11.00 NIEPOKONANI – GARBATKA I

11.12 JAGUAR TEAM – WAP II

11. 24 JASTRZĄB BIALI – NIEPOKONANI

11.36 GARBATKA I – DROGOWIEC NIEBIESCY

11.48 JASTRZĄB BIALI – JAGUAR TEAM

12.00 NIEPOKONANI – DROGOWIEC NIEBIESCY

12.12 WAP II – GARBATKA I

12.24 JAGUAR TEAM – NIEPOKONANI

12.36 GARBATKA I – JASTRZĄB BIALI

12.48 DROGOWIEC NIEBIESCY – WAP II

 

GRUPA 2003/2004

GRUPA A

  1. GALACTICOS

  2. PRZYSTOJNIAKI

  3. ENERGIA II

  4. DROGOWIEC JEDLIŃSK GRANATOWI

GRUPA B

  1. ORKI DISA

  2. ENERGIA I

  3. LZS MAGNUSZEW

  4. DROGOWIEC JEDLIŃSK NIEBIESCY

13.00 GRUPA A -GALACTICOS – DROGOWIEC GRANATOWI

13.12 GRUPA B - ORKI DISA – DROGOWIEC NIEBIESCY

13.24 GRUPA A - PRZYSTOJNIAKI – ENERGIA II

13.36 GRUPA B - ENERGIA I – MAGNUSZEW

13.48 GRUPA A - GALACTICOS – PRZYSTOJNIAKI

14.00 GRUPA B - ORKI DISA – ENERGIA I

14.12 GRUPA A - DROGOWIEC GRANATOWI – ENERGIA II

14.24 GRUPA B - DROGOWIEC NIEBIESCY MAGNUSZEW

14.36 GRUPA A - PRZYSTOJNIAKI – DROGOWIEC GRANATOWI

14.48 GRUPA B - ENERGIA I – DROGOWIEC NIEBIESCY

15.00 GRUPA A - ENERGIA II - GALACTICOS

15.12 GRUPA B - MAGNUSZEW – ORKA DISA

15.24 I A – II B

15.36 I B – II A

 

 

 

ŚRODA 17.01

 

GRUPA C 2007/2008

  1. ORŁY TEAM

  2. WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA II

  3. LEGION GŁOWACZÓW III

  4. WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA III

  5. BIAŁE ORŁY

10.00 ORŁY TEAM – WAP III

10.12 WAP II - BIAŁE ORŁY

10.24 LEGION III – WAP III

10.36 ORŁY TEAM – WAP II

10.48 BIAŁE ORŁY – LEGION III

11.00 WAP III – WAP II

11.12 LEGION III – ORŁY TEAM

11.24 WAP III – BIAŁE ORŁY

11.36 WAP II – LEGION III

11.48 BIAŁE ORŁY – ORŁY TEAM

 

GRUPA B 2005/2006

  1. ENERGIA

  2. WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA I

  3. UKS JASTRZĄB GŁOWACZÓW NIEBIESCY

  4. LKS PLON GARBATKA II

  5. DROGOWIEC JEDLIŃSK GRANATOWI

  6. FANTASTICO

12.00 ENERGIA – FANTASTICO

12.12 WAP I – DROGOWIEC GRANATOWI

12.24 JASTRZĄB NIEBIESCY – GARBATKA II

12.36 ENERGIA - WAP I

12.48 DROGOWIEC GRANATOWI – JASTRZĄB NIEBIESCY

13.00 FANTASTICO – GARBATKA II

13.12 JASTRZĄB NIEBIESCY – ENERGIA

13.24 WAP I – FANTASTICO

13.36 GARBATKA II – DROGOWIEC GRANATOWI

13.48 WAP I – JASTRZĄB NIEBIESCY

14.00 FANTASTICO – DROGOWIEC GRANATOWI

14.12 ENERGIA – GARBATKA II

14.24 JASTRZĄB NIEBIESCY – FANTASTICO

14.36 GARBATKA II – WAP I

14.48 DROGOWIEC GRANATOWI – ENERGIA

 

 

 

CZWARTEK 18.01

 

GRUPA A ROCZNIK 2007/2008

  1. LEGION II

  2. PIORUN WARSZAWA I

  3. WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA I

  4. ENERGIA I

  5. PLON GARBATKA I

  6. DROGOWIEC JEDLIŃSK NIEBIESCY

10.00 LEGION II – DROGOWIEC NIEBIESCY

10.12 PIORUN WARSZAWA I – PLON GARBATKA I

10.24 WAP I – ENERGIA I

10.36 LEGION II – PIORUN WARSZAWA I

10.48 PLON GARBATKA I – WAP I

11.00 DROGOWIEC NIEBIESCY – ENERGIA I

11.12 WAP I – LEGION II

11.24 PIORUN WARSZAWA I – DROGOWIEC NIEBIESCY

11.36 ENERGIA I – PLON GARBATKA I

11.48 PIORUN WARSZAWA I – WAP I

12.00 DROGOWIEC NIEBIESCY – PLON GARBATKA I

12.12 LEGION II – ENERGIA I

12.24 WAP I – DROGOWIEC NIEBIESCY

12.36 ENERGIA I – PIORUN WARSZAWA I

12.48 PLON GARBATKA I – LEGION II

 

GRUPA B 2007/2008

  1. PIORUN WARSZAWA II

  2. ZŁOTE ORŁY

  3. LEGION I

  4. ENERGIA II

  5. PLON GARBATKA II

  6. DROGOWIEC JEDLIŃSK GRANATOWI

13.00 PIORUN WARSZAWA II – DROGOWIEC GRANATOWI

13.12 ZŁOTE ORŁY – PLON GARBATKA II

13.24 LEGION I – ENERGIA II

13.36 PIORUN WARSZAWA II – ZŁOTE ORŁY

13.48 PLON GARBATKA II – LEGION I

14.00 DROGOWIEC GRANATOWI – ENERGIA II

14.12 LEGION I – PIORUN WARSZAWA II

14.24 ZŁOTE ORŁY – DROGOWIEC GRANATOWI

14.36 ENERGIA II – PLON GARBATKA II

14.48 ZŁOTE ORŁY – LEGION I

15.00 DROGOWIEC GRANATOWI – PLON GARBATKA II

15.12 PIORUN WARSZAWA II – ENERGIA II

15.24 LEGION I – DROGOWIEC GRANATOWI

15.36 ENERGIA II – ZŁOTE ORŁY

15.48 PLON GARBATKA II – PIORUN WARSZAWA II

 

 

 

PIĄTEK 19.01

 

GRUPA 2007/2008

  1. I A

  2. II A

  3. IB

  4. IIB

  5. IC

  6. II C

10.00 – 13.00 MECZE ROCZNIKA 2007/2008

 

GRUPA 2009/2010

MECZ O III MIEJSCE 13.00

MECZ O I MIEJSCE 13.15

 

GRUPA 2005/2006

I A – II B 13.30

I B – II A 13.45

 

GRUPA 2003/2004

MECZ O III MIEJSCE 14.00

MECZ O I MIEJSCE 14.15

 

GRUPA 2005/2006

MECZ O III MIEJSCE 14.30

MECZ O I MIEJSCE 14.45

 

GRUPA DZIEWCZĄT

MECZ O III MIEJSCE 15.00

MECZ O I MIEJSCE 15.15

 

WRĘCZENIE NAGRÓD OKOŁO 15.45

 

 

Liczba odwiedzin: 8695326
©2006-2014 Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu
Projekt i wykonanie: TAAH.