PONIEDZIAŁEK 31.01.2022 ROCZNIK 2011/2012 10 MIN.
1. ENERGIA 2011 I
2. ENERGIA 2011 II
3. ENERGIA 2011 III
4. ENERGIA 2012
5. LEGION GŁOWACZÓW 2012
6. JASTRZĄB GŁOWACZÓW CZARNI
7. JASTRZĄB GŁOWACZÓW BIALI
8. JASTRZĄB GŁOWACZÓW NIEBIESCY
9. MAGNUSZEW
1. 9.00 2 – 9 ENERGIA 2011 II – MAGNUSZEW
2. 9.12 3 – 8 ENERGIA 2011 III – JASTRZĄB GŁOWACZÓW NIEBIESCY
3. 9.24 4 – 7 ENERGIA 2012 – JASTRZĄB GŁOWACZÓW BIALI
4. 9.36 5 – 6 LEGION GŁOWACZÓW 2012 – JASTRZĄB GŁOWACZÓW CZARNI
5. 9.48 1 – 2 ENERGIA 2011 I – ENERGIA 2011 II
6. 10.00 9 – 3 MAGNUSZEW – ENERGIA 2011 III
7. 10.12 8 – 4 JASTRZĄB GŁOWACZÓW NIEBIESCY – ENERGIA 2012
8. 10.24 7 – 5 JASTRZĄB GŁOWACZÓW BIALI – LEGION GŁOWACZÓW 2012
9. 10.36 3 – 1 ENERGIA 2011 III – ENERGIA 2011 I
10. 10.48 4 – 9 ENERGIA 2012 – MAGNUSZEW
11. 11.00 5 – 8 LEGION GŁOWACZÓW 2012 – JASTRZĄB GŁOWACZÓW NIEBIESCY
12. 11.12 6 – 7 JASTRZĄB GŁOWACZÓW CZARNI – JASTRZĄB GŁOWACZÓW BIALI
13. 11.24 9 – 5 MAGNUSZEW – LEGION GŁOWACZÓW 2012
14. 11.36 8 – 6 J JASTRZĄB GŁOWACZÓW NIEBIESCY – ASTRZĄB GŁOWACZÓW CZARNI
15. 11.48 1 – 4 ENERGIA 2011 I – ENERGIA 2012
16. 12.00 2 – 3 ENERGIA 2011 II – ENERGIA 2011 III
17. 12.12 7 – 8 JASTRZĄB GŁOWACZÓW BIALI – JASTRZĄB GŁOWACZÓW NIEBIESCY
18. 12.24 6 – 9 JASTRZĄB GŁOWACZÓW CZARNI – MAGNUSZEW
19. 12.36 5 – 1 LEGION GŁOWACZÓW 2012 – ENERGIA 2011 I
20. 12.48 4 – 2 ENERGIA 2012 – ENERGIA 2011 II
21. 13.00 9 – 7 MAGNUSZEW – JASTRZĄB GŁOWACZÓW BIALI
22. 13.12 1 – 6 ENERGIA 2011 I – JASTRZĄB GŁOWACZÓW CZARNI
23. 13.24 2 – 5 ENERGIA 2011 II – LEGION GŁOWACZÓW 2012
24. 13.36 3 – 4 ENERGIA 2012 – ENERGIA 2011 III
25. 13.48 8 – 9 JASTRZĄB GŁOWACZÓW NIEBIESCY – MAGNUSZEW
26. 14.00 7 – 1 JASTRZĄB GŁOWACZÓW BIALI – ENERGIA 2011 I
27. 14.12 6 – 2 JASTRZĄB GŁOWACZÓW CZARNI – ENERGIA 2011 II
28. 14.24 5 – 3 LEGION GŁOWACZÓW 2012 – ENERGIA 2011 III
29. 14.36 1 – 8 ENERGIA 2011 I – JASTRZĄB GŁOWACZÓW NIEBIESCY
30. 14.48 2 – 7 ENERGIA 2011 II – JASTRZĄB GŁOWACZÓW BIALI
31. 15.00 3 – 6 ENERGIA 2011 III – JASTRZĄB GŁOWACZÓW CZARNI
32. 15.12 4 – 5 ENERGIA 2012 – LEGION GŁOWACZÓW 2012
33. 15.24 9 – 1 MAGNUSZEW – ENERGIA 2011 I
34. 15.36 8 – 2 JASTRZĄB GŁOWACZÓW NIEBIESCY – ENERGIA 2011 II
35. 15.48 7 – 3 JASTRZĄB GŁOWACZÓW BIALI – ENERGIA 2011 III
36. 16.00 6 – 4 JASTRZĄB GŁOWACZÓW CZARNI – ENERGIA 2012
CZTERY NAJLEPSZE DRUŻYNY PRZECHODZĄ DO PÓŁFINAŁÓW KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W PIĄTEK 4.02.2022 g.12.30
WTOREK 1.02.2022 ROCZNIK 2007/2008 12 MIN.
1. ENERGIA I 2008
2. ENERGIA II 2008
3. LEGION GŁOWACZÓW 2007 NIEBIESCY
4. LEGION GŁOWACZÓW 2007 ZIELONI
5. WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
6. MAGNUSZEW
7. OLIMPIA WARSZAWA I
8. OLIMPIA WARSZAWA II
1. 9.00 1 – 8 ENERGIA I 2008 – OLIMPIA WARSZAWA II
2. 9.15 2 – 7 ENERGIA II 2008 – OLIMPIA WARSZAWA I
3. 9.30 3 – 6 LEGION GŁOWACZÓW 2007 NIEBIESCY – MAGNUSZEW
4. 9.45 4 – 5 LEGION GŁOWACZÓW 2007 ZIELONI – WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
5. 10.00 1 – 2 ENERGIA I 2008 – ENERGIA II 2008
6. 10.15 7 – 3 OLIMPIA WARSZAWA I – LEGION GŁOWACZÓW 2007 NIEBIESCY
7. 10.30 6 – 4 MAGNUSZEW – LEGION GŁOWACZÓW 2007 ZIELONI
8. 10.45 8 – 5 OLIMPIA WARSZAWA II – WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
9. 11.00 3 – 1 LEGION GŁOWACZÓW 2007 NIEBIESCY – ENERGIA I 2008
10. 11.15 4 – 7 LEGION GŁOWACZÓW 2007 ZIELONI – OLIMPIA WARSZAWA I
11. 11.30 5 – 6 WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA – MAGNUSZEW
12. 11.45 2 – 8 ENERGIA II 2008 – OLIMPIA WARSZAWA II
13. 12.00 1 – 4 ENERGIA I 2008 – LEGION GŁOWACZÓW 2007 ZIELONI
14. 12.15 7 – 5 OLIMPIA WARSZAWA I – WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
15. 12.30 2 – 3 ENERGIA II 2008 – LEGION GŁOWACZÓW 2007 NIEBIESCY
16. 12.45 8 – 6 OLIMPIA WARSZAWA II – MAGNUSZEW
17. 13.00 5 – 1 WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA – ENERGIA I 2008
18. 13.15 4 – 2 LEGION GŁOWACZÓW 2007 ZIELONI – ENERGIA II 2008
19. 13.30 6 – 7 MAGNUSZEW – OLIMPIA WARSZAWA I
20. 13.45 3 – 8 LEGION GŁOWACZÓW 2007 NIEBIESCY – OLIMPIA WARSZAWA II
21. 14.00 2 – 5 ENERGIA II 2008 – WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
22. 14.15 1 – 6 ENERGIA I 2008 – MAGNUSZEW
23. 14.30 3 – 4 LEGION GŁOWACZÓW 2007 NIEBIESCY – LEGION GŁOWACZÓW 2007 ZIELONI
24. 14.45 8 – 7 OLIMPIA WARSZAWA II – OLIMPIA WARSZAWA I
25. 15.00 6 – 2 MAGNUSZEW – ENERGIA II 2008
26. 15.15 5 – 3 WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA – LEGION GŁOWACZÓW 2007 NIEBIESCY
27. 15.30 7 – 1 OLIMPIA WARSZAWA I – ENERGIA I 2008
28. 15.45 4 – 8 LEGION GŁOWACZÓW 2007 ZIELONI – OLIMPIA WARSZAWA II
CZTERY NAJLEPSZE DRUŻYNY PRZECHODZĄ DO PÓŁFINAŁÓW KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W PIĄTEK 4.02.2022 g.10.00
ŚRODA 2.02.2022 ROCZNIK 2009/2010 12 MIN.
1. ENERGIA I 2009
2. ENERGIA II 2009
3. ENERGIA I 2010
4. ENERGIA II 2010
5. WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
6. MAGNUSZEW
7. WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA DZIEWCZĘTA
1. 9.00 2 – 7 ENERGIA II 2009 – WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA DZIEWCZĘTA
2. 9.15 3 – 6 ENERGIA I 2010 – MAGNUSZEW
3. 9.30 4 – 5 ENERGIA II 2010 – WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
4. 9.45 1 – 2 ENERGIA I 2009 – ENERGIA II 2009
5. 10.00 6 – 4 MAGNUSZEW – ENERGIA II 2010
6. 10.15 7 – 3 WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA DZIEWCZĘTA – ENERGIA I 2010
7. 10.30 5 – 6 WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA – MAGNUSZEW
8. 10.45 4 – 7 ENERGIA II 2010 – WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA DZIEWCZĘTA
9. 11.00 3 – 1 ENERGIA I 2010 – ENERGIA I 2009
10. 11.15 7 – 5 WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA DZIEWCZĘTA – WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
11. 11.30 2 – 3 ENERGIA II 2009 – ENERGIA I 2010
12. 11.45 1 – 4 ENERGIA I 2009 – ENERGIA II 2010
13. 12.00 6 – 7 MAGNUSZEW WARSZAWSKA – AKADEMIA PIŁKARSKA DZIEWCZĘTA
14. 12.15 4 – 2 ENERGIA II 2010 – ENERGIA II 2009
15. 12.30 5 – 1 WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA – ENERGIA I 2009
16. 12.45 3 – 4 ENERGIA I 2010 – ENERGIA II 2010
17. 13.00 2 – 5 ENERGIA II 2009 – WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
18. 13.15 1 – 6 ENERGIA I 2009 – MAGNUSZEW
19. 13.30 5 – 3 WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA – ENERGIA I 2010
20. 13.45 7 – 1 WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA DZIEWCZĘTA – ENERGIA I 2009
21. 14.00 6 – 2 MAGNUSZEW – ENERGIA II 2009
CZTERY NAJLEPSZE DRUŻYNY PRZECHODZĄ DO PÓŁFINAŁÓW KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W PIĄTEK 4.02.2022 g.11.15
CZWARTEK 3.02.2022 ROCZNIK 2013 I MŁODSI 12 MIN.
1. ENERGIA I 2013
2. ENERGIA II 2013
3. ENERGIA III 2013
4. LEGION GŁOWACZÓW 2013
5. WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
6. MAGNUSZEW
1. 9.00 1 – 6 ENERGIA I 2013 – MAGNUSZEW
2. 9.15 2 – 5 ENERGIA II 2013 – WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
3. 9.30 3 – 4 ENERGIA III 2013 – LEGION GŁOWACZÓW 2013
4. 9.45 1 – 2 ENERGIA I 2013 – ENERGIA II 2013
5. 10.00 6 – 4 MAGNUSZEW – LEGION GŁOWACZÓW 2013
6. 10.15 5 – 3 WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA – ENERGIA III 2013
7. 10.30 2 – 6 ENERGIA II 2013 – MAGNUSZEW
8. 10.45 3 – 1 ENERGIA III 2013 – ENERGIA I 2013
9. 11.00 4 – 5 LEGION GŁOWACZÓW 2013 – WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
10. 11.15 2 – 3 ENERGIA II 2013 – ENERGIA III 2013
11. 11.30 1 – 4 ENERGIA I 2013 – LEGION GŁOWACZÓW 2013
12. 11.45 6 – 5 MAGNUSZEW – WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
13. 12.00 2 – 4 ENERGIA II 2013 – LEGION GŁOWACZÓW 2013
14. 12.15 3 – 6 ENERGIA III 2013 – MAGNUSZEW
15. 12.30 5 – 1 WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA – ENERGIA I 2013
CZTERY NAJLEPSZE DRUŻYNY PRZECHODZĄ DO PÓŁFINAŁÓW, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W PIĄTEK 4.02.2022 g.13.45
PIĄTEK 4.02.2022 PÓŁFINAŁY I FINAŁY 12 MIN.
ROCZNIK 2007/2008
10.00 I – IV
10.15 II – III
MECZ O III MIEJSCE
10.30 PRZEGRANI I/IV – II/III
MECZ O I MIEJSCE
10.45 ZWYCIĘZCY I/IV – II/III
11.00 WRĘCZENIE NAGRÓD
ROCZNIK 2009/2010
11.15 I – IV
11.30 II – III
MECZ O III MIEJSCE
11.45 PRZEGRANI I/IV – II/III
MECZ O I MIEJSCE
12.00 ZWYCIĘZCY I/IV – II/III
12.15 WRĘCZENIE NAGRÓD
ROCZNIK 2011/2012
12.30 I – IV
12.45 II – III
MECZ O III MIEJSCE
13.00 PRZEGRANI I/IV – II/III
MECZ O I MIEJSCE
13.15 ZWYCIĘZCY I/IV – II/III
13.30 WRĘCZENIE NAGRÓD
ROCZNIK 2013 I MŁODSI
13.45 I – IV
14.00 II – III
MECZ O III MIEJSCE
14.15 PRZEGRANI I/IV – II/III
MECZ O I MIEJSCE
14.30 ZWYCIĘZCY I/IV – II/III
14.45 WRĘCZENIE NAGRÓD